Close

Долучитися до впливу

GO BACK

Стати волонтером

Маєте бажання служити людям в нашій країні? Щоб стати частиною команди Фонду "Турбота про місто" заповніть, будь ласка, цю форму і ми Вам зателефонуємо щодо співбесіди.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Стати волонтером

Нижче ви знайдете трохи більше інформації про можливості волонтерства в наших проєктах.
Проект "Кіло доброти", за допомогою якого ми підтримуємо продуктовими та гігієнічними наборами людей, що опинилися у скруті, потребує волонтерів, які готові приїжджати на склад та пакувати набори для людей, а також волонтерити на стенді видачі наборів у неділю 1 раз на 2 тижні.
Проєкт "Щедрий гардероб" потребує волонтерів, які готові приїжджати в наш офіс (біля м. Лівобережна) щоп'ятниці. Ключові задачі: приймати, перевіряти та розкладати речі, вітати гостей, допомагати знайти необхідне, видавати речі, прибирати у приміщенні до та після Гардеробу.
Логістика - є великою частиною нашої діяльності. Доставка товарів із магазинів на склад, зі складу на нову пошту, адресні доставки людям, які не в змозі самостійно пересуватися - все це потребує менеджменту та волонтерів.
Кожного сезону ми організовуємо свята для сімей в СЖО з веселими програмами, екскурсіями, подарунками. Будь-який івент потребує менеджменту та волонтерів, які готові його організувати.
Ми хочемо підтримувати наших військових, допомагати їм реабілітуватися, забезпечувати необхідним. Тож якщо тебе цікавить як ти можеш долучитися до підтримки наших захисників, дай нам знати про це.
Разом з командою Save Ukraine ми дбаємо про дітей та сім'ї, які постраждали від окупації. Наша мета — допомогти цим людям відновитися, знову повірити у своє краще майбутнє та адаптуватися до нових реалій життя.