Close

FAQ

Foundation, that unites volunteers and professionals, NGOs and worldwide business community, to provide support to the victims of the war. In the united effort of each and every one of us, we are paving the way to the future for those who need it most.

Enim Quos Iusto Qui

Dolorem

Ut Dolores

Necessitatibus Sunt Ea

Quo Adipisci Nesciunt In

Як розподіляються пожертви, які надходять на рахунки фонду по реквізитам або через оплату карток на сайті?

Усі пожертви, які надходять на рахунки фонду через офіційний вебсайт citycare.com.ua мають відповідне "призначення платежу". Якщо ви оплачуєте конкретну картку - ми отримуємо у призначенні платежу інформацію яку саме картку ви оплатили, і гроші направляються на придбання відповідних товарів для допомоги людям в рамках відповідного проєкту. Якщо ви перераховуєте пожертву по реквізитам, гроші направляються для надання благодійної допомоги ії набувачам. Використовуються цільові пожертвування, що надаються благодійниками на реалізацію благодійних програм згідно з умовами цього пожертвування.

Хочу підтримати конкретний проєкт фонду, як це зробити?

Прогляньте всі актуальні проєкти фонду в розділі "ВСІ ПРОЄКТИ" в меню сайту та перейдіть на сторінку того проєкту, який бажаєте підтримати. Ми знатимемо, що платіж надійшов саме на цей проєкт, оскільки для нього було створено унікальне призначення платежу у платіжній системі.

Де розміщені офіційні рахунки фонду?

Фонд та представники дають посилання лише на офіційний сайт фонду https://citycare.com.ua, де розміщені всі можливі реквізити. Не довіряйте приватним особам, які надсилають вам сторонні номери карток чи банківські рахунки. У разі, якщо наш партнер розпочинає збір на свої рахунки на потреби нашого фонду, переконайтесь, що це офіційна або ж домовлена співпраця.

Чи можливо повернути свій благодійний внесок?

Благодійні внески не повертаються. Будь ласка, уважно перевіряйте внесену вами інформацію перед тим, як переказати кошти на рахунки фонду. В разі переказу з-за кордону переконайтесь, що обрали правильну валюту переказу.

Які заявки фонд не опрацює?

Фонд не обробляє запити, проговорені усно працівникам фонду, надіслані в особисті повідомлення команді фонду або в офіційні соціальні мережі фонду (залишені в коментарях чи повідомленнях фонду та його представників).

Чи можна закупити допомогу та передати фонду?

Так. Напишіть листа на citycare@hillsong.com.ua або в дірект нашого акаунту @citycareua в інстаграмі, щоб обговорити актуальні потреби та деталі передачі допомоги фонду.

Яким чином пожертви стають допомогою?

З метою здійснення благодійної діяльності Фонд самостійно організовує збір благодійних пожертвувань та внесків від фізичних та юридичних осіб. Усі пожертви, зараховані на рахунки фонду на проекти мають відповідне призначення платежу. Фонд використовує цільові пожертвування, що надаються благодійниками на реалізацію благодійних програм згідно з умовами цього пожертвування. Фонд запрошує набувачів на подію або здійснює доставку допомоги по вказаній в запиті адресі, якщо набувач не може приїхати самостійно з об'єктивних причин.

Хто може потрапити в запити на допомогу?

Запити на допомогу ми збираємо звертаючись напряму від фонду у відповідні державні інституції, такі як: районні соціальні служби міста Києва, служби захисту дітей міста Києва, медичні та освітні заклади міста Києва, пансіонати ветеранів міста Києва, помісні церкви України, військові підрозділи ЗСУ, громадські організаційї та інші благодійні фонди України тощо. Також, запити на допомогу можуть подавати волонтери нашого фонду, які особисто дізнаються та перевіряють ситуації людей/потреби організацій. В даному випадку фонд закіплює за потенційним учасником проєкту відповідного Волонтера Турботи, який допомагає йому зібрати всі необхідні документи для участі. Потрапивши в проєкт одноразово, людина/організація має можливість стати підопічним нашого фонду, залишаючись при цьому під наглядом Волонтера Турботи фонду та в разі обгрунтованної цим Волонтером необхідності регулярної допомоги учаснику.

Як отримати більше інформації про напрям чи проєкт фонду?

У разі, якщо ви ознайомились зі сторінкою відповідного напрямку чи проєкту фонду, але вам бракує деталей, будь ласка, надішліть емейл на адресу citycare@hillsong.com.ua

Чи можна стати волонтером фонду?

Щоб подати заявку на волонтерство у фонді необхідно заповнити відповідну анкету на сайті citycare.com.ua у розділі "Долучитися до впливу". Після цього команда фонду зв'яжеться з вами для проходження співбесіди. Після проходження співбесіди фонд залишає за собою право прийняти заяву від волонтера або відмовити йому у можливості долучитися до команди фонду. Фонд приймає побажання волонтера, але залишає за собою право у визначенні сфери (проєкту, напряму діяльності) волонтерства для кожного в команді фонду.