Close
CO Charitable Foundation

CITY CARE

Created for good deeds.
CURRENT PROJECT

YEARS OF EXPERIENCE

8

KILOS OF PROVIDED HUMANITARIAN AID

98 667

LIVES TOUCHED

19 454

Join the influence

Together we can make a positive difference in the life of one more person.

OUR MISSION

MORE ABOUT US
CREATE A SIGNIFICANT AND PERMANENT IMPACT ON SOCIETY.

CARE

Mother Teresa once said, "The most important medicine is tender love and care". To surround people who are going through difficult life circumstances with the support that will help them feel a solid foundation under their feet again and find a path to recovery, development and prosperity.

INSPIRE

There is nothing more powerful than a dream and inspiration that can move a person's life. So we want to help people who survived difficult circumstances that may have destroyed their dreams, to believe again in their oun potential, better future and to find inspiration to live on.

EQUIP

When people regain the strength and courage to return to the starting line on the path to their dreams, we want to equip them with what they need to fulfil their potential and start moving forward.

OUR PROJECTS

All projects
All our projects are currently aimed at supporting and rehabilitating people who suffer the most from russian armed aggression against Ukraine.
All projects

WHAT’S NEW?

READ MORE
In our blog you can find out about recent events and activities of the foundation.
READ MORE
May 11, 2024
#citycare
#hillsongukraine
#volunteering
Educated nation = strong state 📚🎓
May 11, 2024
#citycare
#hillsongukraine
#volunteering
Life goes on... even after being wounded.

Our Partners

BECOME A PARTNER
If you did not find the answer to your question, please contact us via e-mail or contact form below this page.

Як розподіляються пожертви, які надходять на рахунки фонду по реквізитам або через оплату карток на сайті?

Хочу підтримати конкретний проєкт фонду, як це зробити?

Де розміщені офіційні рахунки фонду?

Які заявки фонд не опрацює?

Чи можливо повернути свій благодійний внесок?

Як розподіляються пожертви, які надходять на рахунки фонду по реквізитам або через оплату карток на сайті?

Усі пожертви, які надходять на рахунки фонду через офіційний вебсайт citycare.com.ua мають відповідне "призначення платежу". Якщо ви оплачуєте конкретну картку - ми отримуємо у призначенні платежу інформацію яку саме картку ви оплатили, і гроші направляються на придбання відповідних товарів для допомоги людям в рамках відповідного проєкту. Якщо ви перераховуєте пожертву по реквізитам, гроші направляються для надання благодійної допомоги ії набувачам. Використовуються цільові пожертвування, що надаються благодійниками на реалізацію благодійних програм згідно з умовами цього пожертвування.

Хочу підтримати конкретний проєкт фонду, як це зробити?

Прогляньте всі актуальні проєкти фонду в розділі "ВСІ ПРОЄКТИ" в меню сайту та перейдіть на сторінку того проєкту, який бажаєте підтримати. Ми знатимемо, що платіж надійшов саме на цей проєкт, оскільки для нього було створено унікальне призначення платежу у платіжній системі.

Де розміщені офіційні рахунки фонду?

Фонд та представники дають посилання лише на офіційний сайт фонду https://citycare.com.ua, де розміщені всі можливі реквізити. Не довіряйте приватним особам, які надсилають вам сторонні номери карток чи банківські рахунки. У разі, якщо наш партнер розпочинає збір на свої рахунки на потреби нашого фонду, переконайтесь, що це офіційна або ж домовлена співпраця.

Чи можливо повернути свій благодійний внесок?

Благодійні внески не повертаються. Будь ласка, уважно перевіряйте внесену вами інформацію перед тим, як переказати кошти на рахунки фонду. В разі переказу з-за кордону переконайтесь, що обрали правильну валюту переказу.

Які заявки фонд не опрацює?

Фонд не обробляє запити, проговорені усно працівникам фонду, надіслані в особисті повідомлення команді фонду або в офіційні соціальні мережі фонду (залишені в коментарях чи повідомленнях фонду та його представників).

Хто може потрапити в запити на допомогу?

Запити на допомогу ми збираємо звертаючись напряму від фонду у відповідні державні інституції, такі як: районні соціальні служби міста Києва, служби захисту дітей міста Києва, медичні та освітні заклади міста Києва, пансіонати ветеранів міста Києва, помісні церкви України, військові підрозділи ЗСУ, громадські організаційї та інші благодійні фонди України тощо. Також, запити на допомогу можуть подавати волонтери нашого фонду, які особисто дізнаються та перевіряють ситуації людей/потреби організацій. В даному випадку фонд закіплює за потенційним учасником проєкту відповідного Волонтера Турботи, який допомагає йому зібрати всі необхідні документи для участі. Потрапивши в проєкт одноразово, людина/організація має можливість стати підопічним нашого фонду, залишаючись при цьому під наглядом Волонтера Турботи фонду та в разі обгрунтованної цим Волонтером необхідності регулярної допомоги учаснику.

Чи можна закупити допомогу та передати фонду?

Так. Напишіть листа на citycare@hillsong.com.ua або в дірект нашого акаунту @citycareua в інстаграмі, щоб обговорити актуальні потреби та деталі передачі допомоги фонду.

Яким чином пожертви стають допомогою?

З метою здійснення благодійної діяльності Фонд самостійно організовує збір благодійних пожертвувань та внесків від фізичних та юридичних осіб. Усі пожертви, зараховані на рахунки фонду на проекти мають відповідне призначення платежу. Фонд використовує цільові пожертвування, що надаються благодійниками на реалізацію благодійних програм згідно з умовами цього пожертвування. Фонд запрошує набувачів на подію або здійснює доставку допомоги по вказаній в запиті адресі, якщо набувач не може приїхати самостійно з об'єктивних причин.

Як отримати більше інформації про напрям чи проєкт фонду?

У разі, якщо ви ознайомились зі сторінкою відповідного напрямку чи проєкту фонду, але вам бракує деталей, будь ласка, надішліть емейл на адресу citycare@hillsong.com.ua

Чи можна стати волонтером фонду?

Щоб подати заявку на волонтерство у фонді необхідно заповнити відповідну анкету на сайті citycare.com.ua у розділі "Долучитися до впливу". Після цього команда фонду зв'яжеться з вами для проходження співбесіди. Після проходження співбесіди фонд залишає за собою право прийняти заяву від волонтера або відмовити йому у можливості долучитися до команди фонду. Фонд приймає побажання волонтера, але залишає за собою право у визначенні сфери (проєкту, напряму діяльності) волонтерства для кожного в команді фонду.

Have us contact you

If you want to contact us, please write to the email: citycare@hillsong.com.ua or use the form below.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Find us here

Kyiv, 10 Sheptytskogo str., 3rd floor (entrance from the side of Hospital Avenue)