Закрити

Про фонд

Створені для добрих справ.
GO BACK

МІСІЯ ФОНДУ

ДОЛУЧИТИСЯ
Створювати значущий та постійний вплив на суспільство.
ДОЛУЧИТИСЯ

ПОДБАТИ

Мати Тереза колись сказала: «Найважливіші ліки — це ніжна любов і турбота». В нашому серці є величезне бажання, щоб кожна людина на землі відчула себе поміченою, потрібною та в кризовий момент знайшла щиру підтримку, турботу та небайдужість в людях навколо себе.

НАДИХНУТИ

Немає нічого сильнішого за мрію та натхнення, які здатні рухати життя людини вперед. Тож ми бажаємо допомогти людині. яка пережила тяжкі обставини, що зруйнували її мрії, повірити знов у свій потенціал, своє краще майбутнє та знайти натхнення жити далі.

СПОРЯДИТИ

Коли людина знову знаходить в собі сили та сміливість повернутися на стартову лінію на шляху до своїх мрій, ми бажаємо спорядити її необхідним для того, щоб вона змогла реалізувати свій потенціал та почати рух вперед.

Історія фонду

Як все починалося...

Створені для добрих справ.

Українська Благодійна Організація «Благодійний Фонд "Турбота про місто"» була створена церквою Хіллсонг Україна та офіційно зареєстрована у 2016 році, але благодійна діяльність волонтерів церкви почалася ще на початку 2000-х років, коли молодь церкви об’єдналася у Громадську Організацію «Молодіжний Рух "Плем'я Х-Україна"». У 2005-2008 році Молодіжний Рух на постійній основі проводив програми «Сяй» та «Міць» для підлітків у загальноосвітніх школах, команда волонтерів «Доктор Клоун» щотижня їздила служити дітям в лікарні та різноманітні заклади, де знаходилися діти, покинуті батьками, діти з інвалідністю, діти з тяжкими хворобами та сироти. Ми регулярно відвідували літніх людей, служили дітям в онкоцентрах, вели турботу про дитячі будинки та школи-інтернати. У 2011 році Молодіжний Рух вперше організував свій великий різдвяний проєкт «На Крилах Ангела», мета якого — здійснювати мрії людей на Різдво. Через кілька років ми розгорнули другий та третій наші великі проєкти — «Шкільний Портфель» та «Кіло Доброти». Всі три проєкти сьогодні є офіційно зареєстрованими проєктами БО «БФ “Турбота про місто”» та досі проводяться щорічно.

З початком повномасштабного вторгнення

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році наша команда спочатку займалася евакуацією людей із Києва та області, розселенням людей на Заході України та закордоном, підтримкою київських ТРО, забезпеченням людей, які залишалися в Києві та області необхідними продуктами та медикаментами. Після звільнення північної частини України, наша команда робила щотижневі поїздки у звільнені населені пункти з гуманітарною допомогою людям, які пережили окупацію. Після чого ми переключилися на допомогу людям у південних та східних прифронтових регіонах України. 

Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу

На сьогодні ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу українцям на постійній основі. Окрім того, підтримуємо тих, хто найбільше постраждав від російської агресії, відвідуючи модульні містечка, військові госпіталі, пологові будинки, лікарні, оснащуючи укриття для людей, співпрацюючи зі школами, з державними соціальними центрами захисту дітей, а також із такими організаціями, як Save Ukraine, які вивозять дітей із російської окупації та ін. Всі наші проєкти наразі направлені на підтримку, відновлення та реабілітацію людей, які найбільше страждають від війни в Україні.

НАША КОМАНДА

стати волонтером

НАШІ ПРОЕКТИ

Усі проекти
Humanitarian Aid Distribution: We support underprivileged families by providing them with humanitarian aid such as food packages, clothing, and basic necessities. Education programmes for children: We support the education of underprivileged children by providing them with access to quality education and learning materials.
All projects

OUR PROJECTS

ПОДЯКИ

За що дякують нам.

Бажаєте, щоб ми зв'язалися з вами

Якщо бажаєте зв'язатися з нами самостійно, будь ласка, пишіть на імейл: citycare@hillsong.com.ua
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як нас знайти?

Київ, Шептицького, 10, 3 поверх (вхід зі сторони пошти)