Close

Долучитися до впливу

GO BACK

Our Partners

BECOME A PARTNER

Стати партнером

Дякуємо, що відгукнулися і маєте бажання служити людям в нашій країні! Щоб стати партнером або спонсором нашого фонду заповніть, будь ласка, форму нижче, щоб команда фонду зв'язалася з вами.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Стати партнером

Нижче ви можете дізнатися трохи більше про наші ключові проєкти та як можна підтримати людей через них.
Проєкт "Кіло доброти", за допомогою якого ми підтримуємо продуктовими та гігієнічними наборами людей, що опинилися у скруті, можна підтримати: харчовими продуктами, гігієнічними товарами, засобами для прибирання, одягом та гігієнічними засобами для немовлят, гігієнічними засобами для вагітних жінок та породіль тощо.
Проєкт "Щедрий гардероб" покликаний допомогти тим, хто має критичну потребу в одязі, взутті, побутових домашніх предметах, гігієні, посуді тощо. Підтримати проєкт можна новим або "як новим" одягом (чистим, випраним, цілим), можна пожертвувати своє взуття (також має бути чисте, випране, стан - як нове), можна пожертвувати нові гігієнічні товари для дітей та дорослих, побутові та домашні речі, такі як: рушники, посуд тощо.
Логістика - є великою частиною нашої діяльності. Доставка товарів із магазинів на склад, зі складу на нову пошту, адресні доставки людям, які не в змозі самостійно пересуватися - все це потребує забезпечення.
Майже кожного сезону ми організовуємо свята для сімей в СЖО з веселими програмами, екскурсіями, подарунками. Будь-який наш івент може стати кращим, якщо ми робитимемо його разом з вами.
На постійній основі наші волонтери працюють з військовими, особливу увагу ми надаємо пораненим бійцям, які потребують реабілітації та підтримки. Щосезону проводимо подію для них, щоб вони знали та відчували, що їх люблять та шанують в тилу, вчимо дітей поважати та служити тим, хто стоїть на їх захисті. Будемо раді, якщо у вас буде бажання долучитися до підтримки наших захисників.
Завдяки команді Save Ukraine, яка вивозить з окупації та повертає в Україну незаконно депортованих дітей, ми маємо можливість подбати про цих дітей та їх сім'ї. Наша мета — допомогти цим людям відновитися, знову повірити у своє краще майбутнє та адаптуватися до нових реалій життя. Ви також можете спонсорувати навчання або підтримувати життя цих дітей.